mozaika chevron biała

Dekorowanie pomieszczeń może okazać się naprawdę trudne, szczególnie w obliczu ogromnego wyboru różnych elementów wykończeniowych. W tej kategorii polecamy mozaikę Chevron białą, czyli produkt układany w tzw. jodełkę. Wykonana jest z marmuru, czyli naturalnego kamienia o wielu zaletach. To właśnie one sprawiają, że moda na marmur w pomieszczeniach nie przemija. Wręcz przeciwnie, z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na jego wykorzystanie w swoich pomieszczeniach, szczególnie jeśli chodzi o biały marmur, który prezentuje się elegancko oraz rozświetla pomieszczenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Mozaika Chevron biała – wyjątkowa propozycja dla każdego wnętrza

Mozaika Chevron biała to klasyczny wzór określany często jako warkocz. Jest to bardzo charakterystyczna forma, która sprawdziła się w wielu pomieszczeniach, dlatego klienci chętnie po niego wracają, wykorzystując ten wzór nie tylko na podłogach poprzez popularne klepki parkietowe układane w jodełkę, ale również na ścianach. Pojedyncze elementy marmuru o wymiarach 7/3,8 cm ułożone odpowiednio, przyklejone na siatkę tworzą ponadczasową mozaikę, którą można zastosować w wielu wnętrzach np. na ścianach, w łazience, w kuchni, jako rama lustra na korytarzu, na obudowie wanny czy pod prysznicem. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, dlatego klienci chętnie wybierają je do swoich wnętrz. Biel wprowadza trochę świeżości, a marmur szyku i elegancji. To luksusowy kamień naturalny, dlatego warto mieć go w swoim domu.

Mozaika Chevron biała – co oferujemy?

W naszym sklepie mozaika Chevron biała zajmuje czołową pozycję wśród innych dostępnych produktów. Jest uniwersalnym elementem aranżacyjnym, a jej wysoka jakość przekonuje niezdecydowanych. Każda nasza mozaika marmurowa nie tylko prezentuje się pięknie, ale także wyróżnia się wysoką trwałością i odpornością na wilgoć. Proponujemy mozaiki satynowe lub szczotkowane. Pierwsze z nich wyróżnia subtelny i delikatny połysk, natomiast drugie błyszczą się w zaskakujący sposób, delikatnie przyćmiony przez wyszczotkowaną warstwę. Bez względu na to, który wybierzesz, możesz mieć pewność, że Twoje wnętrze zyska szykowny wygląd. Szczególnie polecamy model: marmur biały Lilac mozaika Chevron, czyli ponadczasowy i klasyczny wzór, delikatnie zabarwiony ciemnymi żyłkami i plamami, które czynią go eleganckim i bardzo urokliwym elementem wykończenia.

Zobacz inne z kategorii Mozaiki Chevron

Zobacz również